WOODexpress

WOODexpress

WOODexpress je konstrukční dřevo design software
Hodnocení
3.3  (3 hlasů)
Váš hlas
Skóre
1.8
100% čistý software. Zkontrolujte sestavy.
Tento program obdržel 1 ocenění
WOODexpress. Konstrukční Dřevo design software. Program pro návrh a dimenzování dřevěných součástek a dřevěných střechy podle Eurokódu 5 (EC5). V grafickém prostředí ty konstrukce krovů a prvky dřevěných konstrukcí. WOODexpress zjednodušuje všechny opakující se a časově náročné každý den výpočty pro dřevěné prvky a dřevěné střechy. Podrobná zpráva s výpočty, automatické generování krovu výkresy a podrobnosti o spojení.
Design dřevo nebo krovu, vyberte si z ready střechy modely, zadat základní rozměry, zatížení, konstrukční parametry kódu, a design je ihned provedena a kresby vyrábí automaticky. Výchozí hodnoty a kontroluje chybné vstupní hodnoty, usnadnit vstupní data procesu. Zprávy, který je vytvořen současně, ukazuje podrobně všechny výpočty a navrhnout kroky s odkazy na odpovídající design kód odstavcích. Jasné upozornění vás informuje v případě nedostatečného design.
Vlastnosti materiálu, zatížení a návrhové parametry kódu, dřevo oddíly, může být upravena uživatelem v souladu s požadavky Národní aplikační dokument.
Kontextový systém Nápovědy, který vás provede použití programu a ustanovení Eurokódu. On-line uživatelská příručka a často kladené otázky (F. a. Q.) jsou zahrnuty v programu.
Informace aktualizovány: