WOODexpress

WOODexpress

WOODexpress yapısal ahşap tasarım yazılımıdır
Kullanıcı puanı
3.3  (3 oy)
Oyunuz
Puan
1.8
% 100 temiz yazılım. Rapor kontrol edin.
Bu program 1 ödül aldı
WOODexpress. Yapısal Ahşap tasarım yazılımı. (EC5) 5 Eurocode göre tasarım ve ahşap bileşenlerin boyutlandırılması için bir program ve ahşap doğrama. Grafik ortamında ahşap yapı çatı makası ve elemanları tasarım. WOODexpress ahşap elemanlar ve ahşap çatılar için her gün hesaplamaları tüketen tüm tekrarlayan ve zaman kolaylaştırır. Hesaplamalar, bağlantı kafes çizimleri ve ayrıntıları otomatik üretimi ile ayrıntılı rapor.
Kereste bileşeni ya da bir kafes tasarımı, hazır çatı modelleri arasından seçim, ana boyutlarını belirlemek, yükler, tasarım kod parametreleri ve tasarımı hemen yapılır ve çizimleri otomatik olarak üretilmektedir. Hatalı giriş değerleri için varsayılan değerler ve çekler, veri girişi sürecini kolaylaştırmak. Aynı anda oluşturulan rapor, ayrıntılı tüm hesaplamaları ve ilgili tasarım kod paragraf başvuruları ile tasarım adımları gösterir. Açık uyarılar yetersiz tasarımı durumunda sizi bilgilendirir.
Malzeme özelliklerini, yükleri ve tasarım kod parametreleri, ahşap bölümleri, kullanıcı tarafından Ulusal uygulama belge ihtiyaçlarına göre ayarlanabilir.
Bir bağlam-duyarlı Yardım sistemi, program ve Eurocode hükümler aracılığıyla size yol gösterir. - (F. A. S.) hattı Kullanım Kılavuzu ve sıkça sorulan sorular programına dahil edilmiş.
Bilgi güncellenme tarihi::