MSDN Library for Visual Studio 2008 - ENU

MSDN Library for Visual Studio 2008 - ENU

Zdarma
Developed by Microsoft
Hodnocení
5.0  (9 hlasů)
Váš hlas
Skóre
1.2
Poslední verze:
9.0.30729 (Zobrazit všechny)
Vývojář:
Microsoft
MSDN Library je základním zdrojem informací pro vývojáře pomocí Microsoft® nástroje, výrobky, technologie a služby. To zahrnuje jak na to a referenční dokumentaci, ukázkový kód, odborné články, a další. Najít obsah, který potřebujete, procházet obsah nebo použít vyhledávání. Získejte nejnovější MSDN titulky poslal k vám prostřednictvím e-mailu, můžete se zaregistrovat na MSDN Flash Zpravodaje.
Existují dva MSDN Knihovna funkcí, které vám pomohou získat informace, které potřebujete:
Verze: verze control umožňuje snadno identifikovat jakou verzi téma (minulých, současných nebo beta) čtete, a umožňuje, aby se přesunout do další verze tématu snadno.
Národní prostředí: budete automaticky ukázaly na místní jazykové verzi téma. Pokud místní verze má zatím nebyl zveřejněn, uvidíte obsah v angličtině s navigační nabízeny v místním jazyce.
Visual Studio 2008 MSDN Library je organizován takto:
* Visual Studio: je kompletní sada nástrojů pro budování oba desktop a týmu, na základě podnikových Webových aplikací.
* Visual Studio Team System: je platforma pro produktivní, integrovaný a rozšiřitelný software vývoj životního cyklu nástrojů, které pomáhá software týmy tím, že zlepšení komunikace a spolupráce na celém procesu vývoje software.
* Video Jak Tos: ukázat vám, jak k dokončení konkrétní programovací úkol. Videa odpovídat dokumentaci v MSDN Library, a odkaz na články jsou založeny na.
* Odborné Články: další informace z místa, kde se můžete naučit některé věci.
Informace aktualizovány: