KITT-Simulator

KITT-Simulator

Zdarma
KITT je krátký název auta, počítače z dobrodružství Knight Rider
Hodnocení
4.2  (10 hlasů)
Váš hlas
Skóre
1.7
100% čistý software. Zkontrolujte sestavy.
Tento program obdržel 1 ocenění
Prvky palubní desky
- hlavní dash s digitální displeje a monitory a čtyři hlavní tlačítka
-volant
- levé a pravé switchpod s 2x10 tlačítka
- vysunout levý/pravý modul (zobrazí se pouze v případě vysunutí se aktivuje)
Zobrazení a pohybu dash
Můžete přesunout dashboard s drag and drop metodou. Ať jste drag and drop pomocí myši na obrazovce, to se vždy pohybuje dash. Ukázat celou palubní desku, stiskněte klávesu "Z" (zoom). To je přepínač, můžete přepnout mezi původní velikosti a malé velikosti.
Vypnout/na palubní desku
Použijte "POWER" tlačítko pod monitory se obrátit vaše dash vypnout a znovu zapnout.
Pomocí volantu
Použijte levé a pravé šipky na klávesnici pro otáčení volantem. Můžete znít roh kliknutím na knight logo na pravé straně volantu.
Jízdní režim
Použijte "AUTO", "NORM" a "PURSUIT" tlačítka pod monitory zvolit jízdní režim. Aby to pro vás jednodušší, můžete také kliknout na "AUTO CRUISE", "NORMAL CRUISE" a "PUSUIT" světla pod hlasový modul zvolit režim.
Pokud zvolíte "PURSUIT", podívejte se na rychloměru a otáčkoměru, displeje a poslouchat zvukové efekty. Můžete přiblížit, s klíčem "Z", aby vidět celý panel.
Obsah:
1. První a nejvíce chtěli kus softwaru, kromě nové nadcházející verze, nikdy předtím propuštěn !
To bude zahrnovat mnoho chyb, to bude více stabilní, část dash je 3D a bonusový obsah je zdarma pro CE kupující! Jsem také opraven pád s bezpečnostní režim, takže nyní můžete skutečně používat! KITT bude chránit váš počítač bez použití drahého software a vzít obrazovky vačky, když je detekován pohyb.
2. KITT-Simulator, nic víc. To je jen, aby to kompletní balík. To bude 100% stejný jako stáhnutelné verze.
3. KITT-Simulator, také přesně stejný jako stáhnutelné verze. Jen aby to kompletní balík.
4. Na KITT-Simulator - Zdrojový kód! Podívejte se, jak to všechno začalo a nebojte se ji upravit tak, jak chcete!
5. KITT-Simulator Propašovat Peek - This je vaše změna, aby být jedním z prvních lidí, aby najít všechny druhy věcí, o nové připravované verzi simulátoru. To bude obsahovat video, obrázky a textové soubory.
6. KITT-Simulator Premium Code - The nová verze Simulátoru bude obsahovat prémiový obsah. Například: interaktivní mise, on-line synchronizace, hráč hráč zprávy a více! To vše interaktivní obsah je premium. Prémiový obsah bude uzamčen pro uživatele, pokud nebudou koupit premium kód. Když si objednáte CE nemusíš kupovat, už proto, že už jednu máte?
Informace aktualizovány: