KITT-Simulator

KITT-Simulator

Darmowy
KITT-krótka nazwa komputera samochodu od przygód Knight Rider
Ocena
4.2  (10 głosy)
Twój głos
Wynik
1.7
100% czyste oprogramowanie. Sprawdź raportu.
Ten program otrzymał 1 nagrodę
Elementy deski rozdzielczej
- najważniejszych wskaźników z cyfrowymi wyświetlaczami i monitorami i cztery podstawowe przyciski
-kierownica
- lewy i prawy switchpod z przyciskami 2x10
- wyjmij lewy/prawy moduł (jest wyświetlany, tylko jeśli się katapultować aktywowane)
Wyświetlanie i poruszanie się kreska
Można przenieść pasek z metodą przeciągnij i upuść. Gdy przeciągnij za pomocą myszy na ekranie, zawsze porusza się kreska. Aby pokazać całą desce rozdzielczej, naciśnij klawisz "H" (zoom). Jest to przełącznik, możesz przełączyć się między oryginalnym rozmiarze i mały rozmiar zdjęcia.
Włączyć/Wyłączyć pasek
Użyj przycisku "POWER" pod monitory, aby przekształcić swój kropić i ponownie.
Za pomocą kierownicy
Użyj lewej i prawej strzałki na klawiaturze, aby obrócić koło kierownicy. Możesz dźwięk, klikając na rycerza logo na prawej stronie kierownicy.
Tryb jazdy
Użyj "AUTO", "NORM" i "PURSUIT" przyciski pod monitory wybrać tryb jazdy. Aby ułatwić dla ciebie, możesz również kliknąć na "AUTO CRUISE", "NORMAL CRUISE" i "PUSUIT" światła pod moduł głosowy, aby wybrać tryb.
Jeśli wybierzesz "PURSUIT", patrzę na prędkościomierz i obrotomierz wyświetla i słuchać efektów dźwiękowych. Można powiększyć za pomocą klawisza "Z", aby zobaczyć cały panel wskaźników.
Spis treści:
1. Pierwszy i najbardziej poszukiwany kawałek oprogramowania, oprócz nowej wersji, nigdy nie publikowano !
Będzie on zawierał wiele poprawek, ona będzie bardziej stabilny, część kreska 3D i dodatkowe treści za darmo CE kupujących! Ja również Naprawiono błąd z obserwacji tak, że teraz rzeczywiście można używać! KITT chronić swój komputer, bez użycia drogiego oprogramowania i weź ekranach kamera po wykryciu ruchu.
2. KITT-Simulator, nic więcej. To proste, aby to kompletny pakiet. To będzie 100% jest taka sama, jak w elektroniczne pobranie oprogramowania.
3. KITT-Simulator, i dokładnie tak samo, jak w elektroniczne pobranie oprogramowania. Tylko po to, aby zrobić to kompletny pakiet.
4. W KITT-Simulator - kod źródłowy! Zobacz, jak to wszystko się zaczęło i nie wahaj się zmieniać w dowolny sposób!
5. KITT-Simulator ukradkiem Peek - This masz szansę być jednym z pierwszych ludzi, aby dowiedzieć się różnego rodzaju ciekawostki na temat nowej wersji symulatora. Będzie on zawierał wideo, zdjęcia i pliki tekstowe.
6. KITT-Simulator Premium Code - The nowej wersji symulatora będzie zawierać Treści premium. Na przykład: interaktywne misji, online synchronizacja, odtwarzacz wideo, wiadomości, odtwarzacz muzyki i wiele więcej! Wszystko to interaktywne treści premium. Treści premium zostanie zablokowane dla użytkowników, jeśli kupują premium kod. Gdy zamówisz CE nie musisz już więcej kupować, bo już masz!
Aktualizacja informacji: