IrisSkin

IrisSkin

Najprostszy w użyciu.Rozwiązanie NET skóry dla Microsoft VisualStudio.NET (WinForms)
Ocena
5.0  (3 głosy)
Twój głos
Wynik
2.0
Ten program otrzymał 8 nagrody
bezpieczne POBIERANIE 6.4 MB
IrisSkin to najprostszy w obsłudze.Rozwiązanie NET skóry dla Microsoft VisualStudio.NET (WinForms) i Delphi.NET. To daje możliwość, aby twoja aplikacja w skórze automatycznie, w tym wszystkie formy i dialogi. Nigdy nie będziesz tracić czasu na programowanie wsparcia dla skóry.
Za pomocą IrisSkin, nie trzeba wprowadzać żadnych zmian w istniejących projektach, ale po prostu przeciągnij i upuść komponent silnika skórze na stronie formularz i zadać kilka właściwości, i to wszystko. Może on skóry wszystkich formularzy i okien dialogowych automatycznie. I pliki skórze mogą być zestawiane w plik EXE tak, że nie trzeba rozpowszechniać skórę plikami ze swoimi EXE. W czasie wykonywania można bardzo łatwo przełączać się skóry i można przejść do zbyt łatwo непотрошенная. Załóżmy, że tylko jeden komponent jeden projekt!
IrisSkin w pełni popiera Sunisoft Skin Solutions v2 teraz. Oznacza to, że można używać wszystkie skórki Skin Solutions B2. Profesjonalnie-UI-skóry przeznaczony jest głównie opracowana przez naszych UI artystów. Proszę pamiętać, że nie tylko zapewniamy UI zarządzania, a także UI projekt! Można również tworzyć własne skórki z nowego narzędzia SkinBuilder.
Główne cechy: - dziesiątki profesjonalnie-UI-opracowane oficjalne skórki z UI artystów i wiele innych skórki
- Łatwy w użyciu - tylko jeden składnik dla jednej aplikacji
- W pełni automatyczny - skórek wszystkich formularzy i okien dialogowych automatycznie
- Twoje istniejący projekt z skóry łatwo
- Brak flicking
- Przejście od skóry łatwo unskin
- Obsługa jednego lub wielu plikach skórki powinien być zbudowany w EXE plik
- Narzędzie Provides SkinBuilder, to wsparcie dla pobierania VisualStyle(*.msstyles) pliki, możesz mieć tysiące skórek teraz!
- Fully MDI obsługiwane
Aktualizacja informacji: