IrisSkin

IrisSkin

-Kullanımı kolay.Microsoft VisualStudio.NET (WinForms) için NET deri çözüm
Kullanıcı puanı
5.0  (3 oy)
Oyunuz
Puan
2.0
Bu program 8 ödül aldı
güvenilir İNDIR 6.4 MB
IrisSkin kullanımı en kolay.NET cilt Microsoft VisualStudio.NET (WinForms) ve Delphi.NET için çözüm. Yüklediğinizde otomatik olarak yapmak için yeteneği, tüm formları ve diyaloglar dahil olmak üzere sağlar. Hiç programlama cilt destek için çok zaman harcayacaksınız.
IrisSkin kullanarak, mevcut projeler için herhangi bir değişiklik yapmak, ama sadece ana form üzerine deri motor bileşeni bırakın ve bazı özelliklerini ayarlamak gerek yok, hepsi bu. Otomatik olarak tüm formları ve diyaloglar cilt. Ve cilt dosyaları derinin EXE ile dosyaları dağıtmak için EXE dosyası içine derlenmiş. Çalışma zamanında, çok kolay derileri geçiş yapabilirsiniz ve çok kolay temasız geçebilirsiniz. Şöyle yapalım, bir proje için sadece bir bileşen!
IrisSkin tam şimdi Sunisoft Skin Solutions v2 destekler. Skin Solutions v2 tüm derileri kullanmak anlamına gelir. Profesyonel-UI tasarlanmış derileri çoğunlukla UI sanatçılar tarafından tasarlanmıştır. Lütfen dikkat, UI kontrollerini sağlamak değil sadece, aynı zamanda UI tasarım! Ayrıca yepyeni SkinBuilder aracı ile kendi arayüzler oluşturabilirsiniz.
Ana Özellikleri: - UI sanatçılar ve üçüncü bir sürü resmi skins tasarlanmış UI--profesyonel Onlarca parti derileri
- Kolay bir uygulama için Sadece tek bir bileşen kullanmak -
- Tam otomatik - Skins tüm formlar ve iletişim kutuları otomatik olarak
- Cilt ile mevcut proje yapmak kolay
- Hayır fiske
- Cilt geçiş kolay unskin için
- EXE dosyasına yerleşik bir veya daha fazla cilt dosyaları destekler
(*VisualStyle yük destekleyen - Provides SkinBuilder aracı ile.msstyles) dosyaları, şimdi derileri binlerce sahip olabilirsiniz!
- Fully MDI desteklenen
Bilgi güncellenme tarihi::