Brother BRAdmin Professional

Brother BRAdmin Professional

Ücretsiz
Brother ağı yönetmek için yönetim aracı) bağlı ürünler
Kullanıcı puanı
3.5  (8 oy)
Oyunuz
Puan
3.0
% 100 temiz yazılım. Rapor kontrol edin.
Bu program 1 ödül aldı
The Brother BRAdmin Professional yazılım Brother ağ bağlantısı olan ürünleri yönetebilirsiniz güçlü ve güvenilir bir yönetim aracıdır.
Ayrıca SNMP diğer uyumlu ağ yazdırma aygıtların durumunu görüntülemek için kullanılabilir.
BRAdmin Professional Yazılım özellikleri:
- Görüntüleme ve yazıcı ve yazdırma sunucusu çok çeşitli Bilgileri değiştirme
The BRAdmin Professional yazılım sayfa sayısı, seri numarası bilgileri gibi yararlı bilgiler sağlamak ya da kağıt boyutunu değiştirmek için etkinleştirebilirsiniz. Sadece BRAdmin Professional yazılımı kullanarak cihaza bağlayın ve istediğiniz seçenekleri değiştirin.
- Görünümü diğer SNMP uyumlu yazıcılar veya FAX/DCP/MFC makineleri
Destek SNMP protokolü, BRAdmin Professional yazılımı bu cihazların durumunu izlemek ve mümkünse kendi gömülü web sunucusu başlatmak için kullanılabilecek ağınızdaki diğer SNMP uyumlu yazıcılar/FAX/DCP/MFC makineleri vardır.
- Birden fazla iletişim kuralı desteği
The BRAdmin Professional yazılım TCP IP/veya IPX/SPX protokolleri olan bir Windows® PC üzerinde çalışacak.
Windows® 64-bit sürümü ile*, IPX/SPX protokolleri BRAdmin Professional ile kullanılamaz.
- Kütle-yapılandırma yazıcı veya yazdırma sunucusu ayarları
The BRAdmin Professional yazılım seri aygıt ayarlarını yapılandırmak için kullanılabilir. Eğer yazıcılar aynı şekilde yapılandırılmasını istiyorum hangi/FAX/DCP veya MFC makineleri bir grup varsa, BRAdmin Professional yazılımı tek bir aygıt veya ağ Brother bir grup bağlı cihazlar için gerekli tüm ayarları yayın anlamına gelir.
- Web sayfası başlatmak
Many Brother yazıcılar/FAX/DCP/MFC makineleri yöneticisi, web tarayıcısı kullanarak aygıtı yapılandırması ve yazdırma sunucusu görüntülemek için izin web sunucuları, gömülü. Bu özelliğe sahip olan bu cihazlar için, BRAdmin Professional bir web tarayıcısını başlatın ve otomatik olarak aygıt bilgilerini görüntülemek için kullanılabilir.
- İçine yazıcılar Organize gruplar
Yeri belirli gruplar halinde yazıcılar: örneğin, eğer kendi yazıcıları ile Satış departmanı ve Pazarlama departmanı varsa, Satış ve Pazarlama grupları oluşturmak için BRAdmin Professional yazılımı kullanın ve sonra kendi benzersiz bir grup haline gelen yazıcılar yer.
Ürün hakkında en son bilgilere kolay erişim
Ekranın sağ üst köşesindeki 'Brother Çözüm Merkezi' simgesini yazıcının yetenekleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın. Brother Çözümleri Merkezi, ürün bilgi hazinesi içerir.
- Kolay yükseltme
Çözüm Merkezi web sitesinden en son ürün yazılımı dosyasını indirdikten sonra, BRAdmin Professional yazılımı tek bir adımda Baskı Sunucuları tek bir sunucu veya bir grubu yükseltmek için kullanılabilir.
- Sofistike bulma ayarları
- E-posta bildirimi
* Bu BRAdmin Professional 3.x veya sonraki bir sürümü desteklenen yeni bir özelliktir.
The BRAdmin Professional yazılım Brother ve diğer SNMP uyumlu cihazlar bağlı ağ durumunu izler. Eğer cihazı hata durumuna giderse, BRAdmin Professional yazılımı farklı kullanıcılar için sorun bildiren bir e-posta gönderebilir.
- Cihaz kullanım günlüğü
* Bu BRAdmin Professional 3.x veya sonraki bir sürümü desteklenen yeni bir özelliktir.
The BRAdmin Professional Log " özelliği Brother ve diğer SNMP uyumlu cihazların kullanımı kaydetmek için izin verir. Bu Bilgi daha sonra bir günlük dosyası olarak kaydedilir ve daha fazla analiz için BRAdmin Professional kullanılarak görüntülenebilir.
- Yerel olarak bağlı cihazları izleme (USB & paralel)
* Bu BRPrint Denetçi yazılımı ile birlikte kullanıldığında BRAdmin Professional 3.x veya sonraki bir sürümü desteklenen yeni bir özelliktir.
Print Auditor Client yazılım PC sizin için USB veya paralel port üzerinden bağlı yerel olarak bağlı cihazlar izlemek için izin verir. Bu bilgiler daha sonra BRAdmin Professional yazılım geçirilir. Bu yönetici, sayfa sayısı, toner ve drum durumu ve Aygıt yazılımı sürümü gibi öğeleri kontrol etmesini sağlar. Yerel olarak bağlı cihazlar BRAdmin Professional yazılımı içinde belirtilebilir ki, programlı bir şekilde, üzerinde bir anket yaptı.
Bilgi güncellenme tarihi::

Dahili hatlar